Wynajem programistów | DD1studio

BEZPŁATNA INFOLINIA 61 600 68 61 | 9:00 - 16:00

Strony internetowe Warszawa

SYSTEMY NA ZAMÓWIENIE

Programowanie Warszawa

Nowoczesne rozwiązania informatyczne dopasowane do Twojego biznesu, portale, programy lojalnościowe. Platformy B2B i B2C i systemy zamówień.

PRZEMYSŁOWE ROZWIĄZANIA

Osiągaj sukces w swoim biznesie pracując z naszymi programistami, potowarzyszą Ci rozwiązując Twoje problemy. Niemożliwe stanie się możliwym.

Wynajem programistów Warszawa

PROCESY BIZNESOWE

Strony internetowe Warszawa

Modyfikowanie, projektowanie i programowanie procesów biznesowych.

SZKOLENIA

Szkolimy solidnie i od podstaw nowych programistów zapewniając dobry start w tej branży i możliwość rozwoju.

Strony internetowe Warszawa
Image not available

ROBOTYKA, AUTOMATYKA

Zaawansowane programowanie robotów przemysłowych. Tworzymy programy do obsługi urządzeń produkcyjmych i innych...

Programowanie Warszawa
Image not available

Witamy w Software House DD1Studio

Posiadamy programistów z różnym doświadczeniem: junior, medium i senior. Zespoły robocze ściśle ze sobą współpracują, a przepływ wiedzy i kształcenie siebie nawzajem jest od początku standardem. Dzięki temu umożliwiona jest koordynacja różnych projektów klienta i osiągnięcie efektu synergii. Rozwijamy swoje umiejętności programistyczne i zmieniamy technologie na nowsze oraz efektywniejsze. Nie zapominamy o umiejętnościach związanych z zarządzeniem projektami i naciskamy na ustawiczne podnoszenie jakości, co doceniają nasi klienci. Od 14 lat budujemy firmę w oparciu o zaufanie klienta i nacisk na usługi wysokiej jakości. Wdrażamy funkcjonalną strukturę organizacyjną, gdzie każdy członek zespołu otrzymuje wszystkie potrzebne zasoby tak, aby klient otrzymał swoje zamówienie w jak najkrótszym czasie. Obecnie nasze wszystkie oddziały w kraju przyjmują klientów jedynie drogą online więcej szczegółów w zakładce kontakt.


Call Now ButtonINFOLINIA