Szkolenia programowania Warszawa | DD1studio

BEZPŁATNA INFOLINIA 61 600 68 61 | 9:00 - 16:00

Strony internetowe Warszawa

O nas

Zarówno szkolimy i tworzymy – zaawansowana programistyka w praktyce.

Od ponad 14 lat, a więc od czasu, kiedy istniejemy, mamy na swoim koncie wiele w pełni udanych projektów. Działamy bowiem nieszablonowo, a przede wszystkim wielotorowo. Nasza działalność nie zamyka się wyłącznie na polskim rynku, bo jesteśmy również obecni w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech oraz Szwecji. Doświadczenie zdobyte poprzez współpracę z dużymi, ale także mniejszymi firmami daje nam prawo do stwierdzenia, że potrafimy spełnić oczekiwania naszych Klientów.

DD1Studio swoją działalność prowadzi w oparciu nowoczesny marketing. Zajmujemy się między innymi projektowaniem oraz realizacją systemów na zamówienie. Portale. Programy lojalnościowe. Platformy B2B i B2C. Systemy zamówień. Oferujemy ponadto kompleksową obsługę informatyczną i marketingową. W naszych szeregach są młodzi, ale mimo to niezwykle utalentowani kreatywni, ludzie. Pełni pasji i zaangażowania, ale również pokory do swojej pracy. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w projektowaniu użytecznych i estetycznych stron internetowych, tworzeniu grafiki, animacji flash oraz skomplikowanych aplikacji webowych, stanowią naszą dużą… siłę! MY uważamy, że to właśnie ludzie są największą wartością. Wzajemny szacunek do samych siebie, do naszych Klientów oraz wszystkich tych, z którymi współpracujemy przy realizacji kolejnych projektów jest dla nas kwestią priorytetową zaś klarowny podział ról w DD1Studio powoduje, że działamy, jak sprawnie zaprogramowany… komputer!

W dobie XXI wieku, profesjonalne strony internetowe, a co za tym idzie również wirtualny świat, stanowią optymalne rozwiązanie w kwestii biznesowych kontaktów. To najskuteczniejsza metoda promocji i pewność, że to właśnie TY zostaniesz zauważony. Korzyści, jakie może dostarczyć posiadanie własnej internetowej witryny są oczywiste. Dzisiaj cały świat biznesu wykorzystuje internet, aby zwrócić na siebie uwagę. Teraz czas abyś to Ty działał w taki sposób, a My w tym pomożemy!


Call Now ButtonINFOLINIA