Przemysłowe rozwiązania | DD1studio

BEZPŁATNA INFOLINIA 61 600 68 61 | 9:00 - 16:00

Strony internetowe Warszawa

Przemysłowe rozwiązania

Wielomodułowe oprogramowania dla różnorodnych rozwiązań. Tworzymy od podstaw jak i rozbudowujemy istniejące oprogramowania do zarządzania systemami działające zarówno na platformie Windows Azure jak i Amazone AWS w chmurze „Cloud Computing”.

Oprogramowanie przemysłowe w firmie pozwala producentom przekształcić zakład produkcyjny w przedsiębiorstwo cyfrowe umożliwiając digitalizację oraz integrację całego łańcucha wartości. Proces ten bazuje na rozwiązaniach PLM (Product Lifecycle Managament), systemach MOM (Manufacturing Operation Management) oraz narzędziach TIA (Telecommunications Industry Association – Stowarzyszenie Przemysłu Telekomunikacyjnego),  wspieranych przez wiele wiodących na rynku platform wymiany danych produktowych. 

Dzięki wykorzystaniu tychże aplikacji online można z dowolnego miejsca, gdzie dostępne jest połączenie z siecią Internet uruchomić aplikacje biznesowe i prowadzić firmę. Pozwala zredukować koszty infrastruktury i wsparcia technicznego firm outsourcingowych oraz lepiej kontrolować miesięczne koszty działania firmy. Umożliwia rezygnację z obsługi zewnętrznych firm, utrzymujących serwery i zaawansowaną infrastrukturę.

Agile Development – nowoczesne podejście do zarządzania, które może obejmować zarządzanie niewielkim zespołem ludzi, ale również zwinne zarządzanie projektem.

Workflow Automation – elektroniczny obieg dokumentów i procesy akceptacyjne. Nowoczesny sposób na zarządzanie dokumentami w obiegu w twojej firmie. Usprawnij pracę swojej firmy automatyzując wykonywane na co dzień zadania.


Call Now ButtonINFOLINIA